AIZSARGŽALŪZIJAS

Apraksts:

Aizsargžalūzijas - viens no žalūziju veidiem, kuras visbiežāk tiek montētas ēkas ārpusē. Aizsargžalūzijas kļuva populāras pāris savu funkciju dēļ:

  • Siltuma un skaņas izolācija,
  • Aizsardzība pret atmosfēras iedarbību un putekļiem,
  • Aizsardzība no garāmgājēju skatieniem un ielaušanos.

    Lai arī aizsargžalūzijas no drošības viedokļa nav iespējams pilnīgi pielīdzināt restēm, daļa klientu tās izvēlas tieši tādēļ, lai pasargātu māju no ielaušanās. Vispirms; nolaistas aizsargžalūzijas aizsedz visu pilnīgi un neļauj redzēt, kas notiek telpas iekšpusē. Otrkārt; garnadži baidās no tā, ka būs nepieciešams laiks, lai tās uzlauztu. Lielākas drošības dēļ, žalūziju apakšā tiek montēts papildus bloķēšanas mehānisms, kas neļauj žalūzijas, izmantojot spēku, pacelt uz augšu. Treškārt; aizsargžalūzijas bieži tiek kombinētas ar mājas signalizācijas sistēmu, tā panākot dubultu efektu.

       

Aizsargžalūziju pamatā - lameles - ko ražo no alumīnija profila ar poliuretāna pildvielu. Speciālā pildviela ne tikai piešķir konstrukcijai izturību, bet arī samazina telpas siltuma zudumus līdz 40%, kas ir ļoti aktuāli ziemas sezonas laikā un, neļauj telpai sakarst vasarā, tai ir arī lieliska skaņas izolācija. Piedāvām 6 veidu aizsargžalūziju profilus. Atkarībā no nosedzamā laukuma, tiek piemeklētas nedaudz platākas lameles, ar  stingrāku pildvielu.

  

 

Aizsargžalūzijas tiek montētas ailē, virs ailes, vai tiek iebūvētas fasādē (priekšējā kārbas siena tiek paslēpta zem apdares). Žalūzijas ir iespējams vadīt divējādi: ar roku (ar auklu, reduktoru vai atsperes mehānismu) vai motoru (ar slēdzi vai tālvadības pulti). Piedāvājam vairāk nekā 30 dažādu krāsu izvēli.