„GLASGARD" VERTIKĀLĀS ŽALŪZIJAS

Apraksts:

„Glasgard" žalūzijas aiztur 80% no telpā iekļūstošajiem saules stariem, vienlaicīgi nenorobežojot no ārējās pasaules. No iekšpuses caur logu redzams nedaudz aptumšots skats, bet no ārpuses - tikai spoguļveida sleju virsma. 

Strādājot ar datoru ne īpaši saulainā dienā, acis vairs nenogurdinās atspulgi monitorā vai pārāk tumšs ekrāns saulainā loga fonā. Vienlaicīgi telpas daudz mazāk sasildīs saule.

„Glasgard" žalūzijas ir parastā vertikālo žalūziju sistēma, kur auduma vietā ir izmantots speciāls, gaismu un siltumu atstarojošs „Glasgard" materiāls. Tas ir daudzkārtains, tikai 0,2 mm biezs, caurspīdīgs materiāls, kura viens slānis ir īpaši plāna alumīnija plēvīte. Materiāls tika radīts ASV, kosmisko lidojumu programmas ietvaros, vēlāk to sāka izmantot arī civiliem mērķiem. „Glasgardlenta ir ekoloģiski tīra, mehāniski izturīga pret jebkādu apstākļu iedarbību, nepievelk putekļus.

Praktiskiem ļaudīm: ja jūsu birojā vai dzīvoklī ir ierīkotas vertikālās auduma žalūzijas, kas neglābj saulainā dienā, izgatavosim šīm žalūzijām „vasaras" komplektu -„Glasgard" slejas. Rudenī šīs slejas novietosiet skapī un pieliksiet atpakaļ auduma slejas.

„Glasgard" žalūzijas pilnībā atbilst Eiropas Komisijas direktīvas 90/270 EEK Drošības prasībām, kādas izvirzītas darba vietām pie monitoru ekrāniem. Direktīvā tiek prasīts, lai logi tiktu apgādāti ar līdzekļiem, kas samazina dienas gaismas intensitāti un pasargā telpu no tiešiem saules stariem. Tomēr tas nedrīkst traucēt vizuālajam kontaktam ar ārpasauli.