Par mums

SIA “House Studio”

Esam ģimenes uzņēmums, kuru pamata darbības virziens ir durvju mazumtirzniecība. Esam viens no lielākiem durvju veikaliem Liepājā.

Pie mums atradīsi ne tikai durvis, bet daudz ko citu. Apskati mūsu piedāvājumus pats.

Bet ja neesi no Liepājas, tad iepazīsties ar Tiešsaistes pakalpojumu.

Tiešsaistes pakalpojumu piedāvājam tādām pilsetām, kā Ventspils, Kuldīga, Aizpute un tās apkārtnē. Pasūtot durvis pēc tiešsaistes sarunas ar mūsu konsultantu, durvju piegāde ir tikai 10.00

 

Visas iekšdurvis vienuviet, apskatīt šeit

Vai aplūko durvis pēc to specifikācijas.

Izvēlēties savas durvis, nekad nav bijis tik viegli kā tagad.

   

Finierētas durvis,

Laminētās durvis,

Koka masīvs,

Eco finierētas ELETI,

Eco finierējums,

PVC Deluxe,

PVC pārklājums AMATI,

Emaljētas durvis,


Pie mums atradīsi savas metāla ārdurvis mājai vai dzīvoklim. Kā arī plašā izvēlē ir metāla durvis ar MDF apdari.

Ārdurvis privātmājai vai dzīvoklim, apskatīt šeit

Uz specpasūtījumiem piedāvājam arī ugunsdrošās durvis, ar vai bez sertifikāta. Bet, ja Tev ir privātmāja un vēlies plašu izzeju uz pagalmu piedāvājam arī divviru durvis.

  • Ja vajadzīga palīdzība vai konsultācija par durvju izvēli tieši Jums, sazinies ar mums spiežot šeit (sarakstei izmantojam facebook lietotni messenger)
Dzelzs ārdurvis var uzstādīt dažādām telpām un ēkām, tāpat arī dzīvokļiem un privātmājām. Metāla ārdurvis dzīvoklim mūsdienās tiek ražotas gan ar augstu siltumizolāciju, neļaujot aukstumam iekļūt mājoklī, gan ar labu un izturīgu slēdzeņu sistēmu, pasargājot mājokli no zagļiem. Dzelzs durvīm jābūt ražotām no vismaz 1,5mm biezām loksnēm, savukārt slēdzeņu sistēmai jāsastāv no divu veidu slēdzenēm. Tas pasargās mājokli un ļaus justies droši visiem mājiniekiem. Vislabāk, ja viena no slēdzenēm ir trīs punktu “suvaldu” tipa bloķēšanas slēdzene, un durvis vēl papildus aprīkotas ar pretuzlaušanas sistēmu. Ja šādas metāla durvis ir Jūsu dzīvoklim, tad varat ar mierīgu sirdi atstāt to tukšu arī uz ilgāku, neuztraucoties par ielaušanos mājās.    

Garažas vārti, apskatīt vari šeit

Durvis ir vajadzīgas ne tikai mums "cilvēku" mājām/dzīvoklim, bet arī mūsu koptajām automašīnām. Tāpēc pie mums vari iegādāties arī dažāda stila garažas vārtus.

Klasiskie garažas vārti, Paceļami garažas vārti, Rullo sistēmu garažu vārti

   Garažu vārti tiek izgatavoti atbilstoši CE drošības normām. Lietotājs ir pasargāts no pirkstu iespiešanas starp paneļiem, kā arī no vārtu uzkrišanas virsū gadījumos, ja plīst konstrukcijas trose vai atsperes. Latvijā ražotie garažas vārti komplektēti ar augstas kvalitātes sastāvdaļām. Konstrukciju kvalitātes un drošības testu ir veicis Zviedrijas Nacionālās kontroles un pētijumu institūts. Tie atbilst Eiropas standarta 13241-1 prasībām.

 

PVC Logi un durvis, apskatīt šeit

Sērijveida mājas ir daudzu Latvijas pilsētu mikrorajonu arhitektūras veidola pamats. Galvenā sērijveida plānojuma īpatnība ir istabu standarta izvietojums un vienādi logu konstrukciju tehniskie parametri. 

Sērijveida māju iedzīvotājiem jāievēro daži uz mājas ārējo izskatu attiecināmi noteikumi, tostarp loga konfigurācija. Fasādes arhitektūras saglabāšanu nosaka mūsu valsts tiesību akti. Logu izmantošanas ērtībai ir izgudrotas nelielas viltības, kuras var likt lietā, nepārkāpjot likumu, piemēram, uzlikt dekoratīvās plāksnes, vai citas iespējas, kurus ieteiks mūsu konsultanti. 

Neskatoties uz to, ka sērijveida mājām logiem ir līdzīga shēma, pastāv iespējamība, ka logi vienas mājas dažādos stāvos var būt dažāda izmēra. Logu montāžnieka izsaukšana ir pirmais solis veco logu nomaiņai uz jauniem.

Par jaunumiem un piedāvājumiem seko mums līdzi sociālos tīklos.

facebook lapa vai Instagram kontam

Raitākai un ātrākai komunikācijai mēs iesakam izmantot 

mesenger

Mēs atrodamies 

Vānes iela 16. Liepāja

Piedāvājam arī iegādāties dāvanas mūsu e-veikalā. konstruktors.lv

"Ja esi aizņemts iktdienas darbos un netiec uz salonu mūsu darba laikā. Sazinies ar mums, sarunāsim laikus individuāli"