ISOSTYLE

Apraksts:

Jaunās paaudzes horizontālās  žalūzijas ISOSTYLE montē tieši uz loga rāmja, un ar speciālu stīgu palīdzību tās paliek piekļautas stiklam jebkādā loga stāvoklī. Tās ir piemērotas visiem modernajiem plastmasas un koka stikla pakešu logiem. Šīs žalūzijas tiek vadītas tikai ar ķēdīti, ar kuras palīdzību žalūzijas ir viegli pacelt un nolaist, mainīt sleju leņķi. 

ISOSTYLE priekšrocības:

  • Lieliski aizsargā no saules stariem
  • Stilīgs izskats
  • Ilgs kalpošanas laiks
  • Vienkārša vadība
  • Paliek brīva palodze

Žalūziju augšējais un apakšējais profils ir izgatavots no tērauda. To krāsas: balta, smilšu, sudraba, gaiši brūna, tumši brūna.

Žalūzijas tiek izgatavotas no 16 mm un 25 mm  platām alumīnija slejām, kuras ir klātas ar antistatisku un neizbalošu pārklājumu, tādēļ nepievelk putekļus un saulē nezaudē krāsu ilgus gadus. Piedāvājam plašu krāsu izvēli: slejas var būt baltas, krāsainas., ar reljefu, slīpētas, perforētas, poligrafētas.

Piedāvām arī laminētas koka imitācijas žalūzijas. 

Šīs žalūzijas ir noslēgtākas, jo aukliņu vietā, kuras ir izvērtas caur alumīnija slejām parastajās žalūzijās, tiek lietota 4 mm šaura auduma lentīte, tādēļ spraugu praktiski nav. 

Piedāvām arī šo žalūziju PRIVATE sistēmu, kas ļauj telpu vairāk aptumšot. Atšķirībā no citām žalūzijām, nebūs redzamas spraugas, tādēļ no ārpuses žalūzijas ir necaurredzamas. Tas ir īpaši aktuāli zemāko stāvu iedzīvotājiem.